W naszym centrum pokochacie tę porę roku! ❤
Od 6.10 do 25.10 w Ogrodach powstanie efektowna jesienna strefa – Pole Dyniowe! W jej ramach przygotujemy warsztaty, animacje oraz możliwość zdobycia mega fajnych nagród.
Na placu eventowym będzie na Was czekać mnóstwo jesiennych atrakcji:
– strefa foto, w której będzie doskonała okazja do zrobienia pięknych rodzinnych zdjęć
– we wtorki (w godzinach 14:00-19:00) akcje „buy&get”, w ramach których będzie można zgarnąć przytulny koc, słoik miodu lub świecę zapachową. Szczegóły znajdziecie w regulaminie akcji na naszej stronie internetowej.
– w soboty (w godzinach 12:00-17:00) zapraszamy na warsztaty dla dzieci i jesienne zabawy, podczas których będzie można m.in. malować dynie, zrobić sobie dyniowy tatuaż czy też przygotować jesienny lampion.
Ponadto zapraszamy do udziału w akcji „Jesienna karta Ogrodów” – za zebrane pieczątki możecie zgarnąć kartę podarunkową CH Ogrody (liczba kart jest ograniczona)! Szczegóły w regulaminie akcji, który znajdziecie na naszej stronie internetowej.
