Coral Travel

Dzisiaj otwarte: 09:00-21:00
Galeria Ogrody piętro: 0
Usługi

Wezyr Holidays Coral Travel jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od ponad 20 lat, wysyłając ponad 3 miliony turystów przy obrocie 2,8 miliarda USD. Grupa OTI Holding zatrudnia 5 500 osób, zarządza operacjami z 60 lotnisk na świecie do 56 popularnych kierunków w 29 krajach, korzystając z własnej floty składającej się z 9 samolotów m.in. Boeing 757-200. W swojej ofercie posiada również cztery własne 5-gwiazdkowe hotele w Turcji oraz zarządza dzierżawionymi w Turcji i w Egipcie. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów, m.in. touroperatorów, takich jak Wezyr Holiday Service, Odeon Tours, Coral Travel, biura agencyjne, firmy ochroniarskie i sieć hoteli Otium Hotels International.

Wezyr Holidays Coral Travel powstał z połączenia dwóch spółek Grupy OTI funkcjonujących na polskim rynku,  łącząc 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku  z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel.

Obecnie Wezyr Holidays Coral Travel proponuje wyjazdy wakacyjne do Turcji, która jest kierunkiem flagowym, a także do Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Tunezji, z 10 lotnisk w Polsce.

W ofercie biura również wakacje egzotyczne, jak Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Mauritius i wiele innych.

Jako jeden z nielicznych touroperatorów na polskim rynku wdrożył i utrzymuje system zarządzania jakością oraz certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008.