Coral Travel

Dzisiaj otwarte: 09:00-21:00
Galeria Ogrody piętro: 0
Usługi

Coral Travel jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1999 roku, wysyłając ponad 3 miliony turystów przy obrocie 2,8 miliarda USD. Grupa OTI Holding zatrudnia 5 500 osób, zarządza operacjami z 60 lotnisk na świecie do 56 popularnych kierunków w 29 krajach, korzystając z własnej floty składającej się z 9 samolotów m.in. Boeing 757-200. W swojej ofercie posiada również cztery własne 5-gwiazdkowe hotele w Turcji oraz zarządza dzierżawionymi w Turcji i w Egipcie.

 

Coral Travel powstał z połączenia dwóch spółek Grupy OTI funkcjonujących na polskim rynku,  łącząc 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku  z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel.

Obecnie Coral Travel proponuje wyjazdy wakacyjne do Turcji, która jest kierunkiem flagowym, a także do Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Tunezji, z 10 lotnisk w Polsce.

W ofercie biura również wakacje egzotyczne, jak Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Mauritius i wiele innych.

 

Priorytetem dla firmy jest satysfakcja klientów oraz stałe doskonalenie. Tym, co ich wyróżnia wśród innych touroperatorów na polskim rynku jest certyfikat na zgodność z międzynarodową normą ISO 9001, który został przyznany po raz pierwszy w roku 2010. Certyfikat ten potwierdza, że skuteczne wdrożyli i utrzymują system zarządzania jakością.