Świat Książki – -50% na drugą książkę

zakończona

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki na poziomie 0 naprzeciwko ZOO Karina. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

Książki biorące udział w promocji „Druga książka -50%”:

„Dom w Riverton” Kate Morton

Choć zdarzają się tragedie, po których załamuje się wszystko, trzeba jakoś żyć – dzień za dniem, powoli oddalając się od przeszłości…
Co jednak, jeśli przeszłość nie chce pozwolić o sobie zapomnieć? I by spokojnie umrzeć, trzeba będzie jeszcze raz przenieść się w czasy, które odeszły na zawsze…?

„If the shoe fits. Zanim wybije północ” Julie Murphy

Romantyczna opowieść Julie Murphy, autorki bestsellerowych hitów, to zabawna, optymistyczna i wzruszająca historia o miłości, akceptacji i wierze, że każdy zasługuje na szczęście.

„Lato w pionierskiej chuście” Katierina Silwanowa, Jelena Malisowa

Lato 1986. Obóz pionierski „Jaskółka”. ZSRR.
Szesnastoletni Jura przyjeżdża do „Jaskółki” co roku, już od paru lat. Zna tu wszystko i wszystkich. Po kolejnym turnusie nie spodziewa się więc niczego ciekawego. A jednak już pierwszego dnia okazuje się, że ostatnie lato spędzone wśród pionierów będzie naprawdę wyjątkowe.

„Niebo i ziemia” Nora Roberts

Zastępczyni szeryfa Ripley Todd wiedzie spokojne i satysfakcjonujące życie. Ma tylko jeden problem: jest obdarzona niezwykłymi mocami, które ją przerażają, i chociaż bardzo stara się je ukryć, nie potrafi nad nimi zapanować. Kiedy na wyspę przybywa MacAllister Brook, który ma zbadać pogłoski o czarodziejskiej magii, Ripley odnosi się do niego z wrogością. Ale to właśnie ona rzuca na Allistera najpiękniejszy czar, który może się jednak rozwiać, gdy na wyspę powróci zło.

„Nocny dom” Jo Nesbo

Po tragicznej śmierci rodziców czternastoletni Richard Elauved trafia do zapyziałego miasteczka Ballantyne, gdzie zamieszkuje z ciotką i wujem. W szkole musi mierzyć się z opinią wyrzutka, a gdy znika jego kolega z klasy Tom, Richard zostaje głównym podejrzanym.

„Pół na pół” Steve Cavanagh

Jedna siostra ukryła się w łazience i stamtąd zadzwoniła na 911.
Druga stała nad bestialsko okaleczonymi zwłokami ojca i wybrała ten sam numer.
Kiedy zorientowały się, że w domu nie są same, zrozumiały też, że każda z nich będzie kolejnym celem. Tej drugiej, która stoi za drzwiami. Policja zgarnęła je obie. I teraz obie czekają na proces za tę samą zbrodnię. Każda twierdzi, że jest niewinna. Jedna z nich kłamie.

„Zabierz mnie ze sobą” David Levithan, Jennifer Niven

Bea i Ezra pochodzą z przemocowego domu. Pewnego dnia dziewczyna znika bez pożegnania. Nie zostawia bratu żadnej wiadomości, poza adresem mailowym schowanym w miejscu, w którym tylko on może go znaleźć. Rodzeństwo rozpoczyna korespondencję, która pomimo fizycznej odległości zbliża ich do siebie jak nigdy wcześniej.