„Spirited Away: W krainie bogów” podczas OFFowych czwartków w Multikinie

zakończona

9 maja o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć „Spirited Away: W krainie bogów„.

„Spirited Away: W krainie bogów”. Nagrodzony Oscarem dla Najlepszego Filmu Animowanego, „Spirited Away: W krainie bogów” to arcydzieło światowego kina stworzone przez jednego z najbardziej cenionych twórców animacji, Hayao Miyazakiego. Dziesięcioletnia Chihiro wraz z rodzicami trafia do tajemniczego, opuszczonego miasteczka. Ku swojemu przerażeniu, dziewczynka odkrywa, że to kraina zamieszkana przez bóstwa i duchy, a jej rodzicie zostali przemienieni… w świnie! Aby ich ocalić, Chihiro będzie musiała rozpocząć pracę u potężnej wiedźmy Jubaby. Czy dziewczynce uda się zdjąć z rodziców klątwę? Film z polskim napisami lub polskim dubbingiem, dla widzów od 10. roku życia.

Projekt „OFFowe czwartki” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 20.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: 16 maja „Monster”, 23 maja „Jutro będzie nasze”, a 30 maja „Do usług szanownej Pani”.

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.