Pokusa”, „Mężczyzna imieniem Otto” i „Pimi z krainy tygrysów” premierowo w Multikinie!

zakończona

27 stycznia w kinach sieci Multikino premierę będą miały aż trzy filmy! Na wielki ekran wejdą: thriller erotyczny „Pokusa”, dramat „Mężczyzna imieniem Otto” z Tomem Hanksem w roli głównej oraz film familijny „Pimi z krainy tygrysów”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Pokusa” to ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej, w reżyserii Marii Sadowskiej. Edyta Folwarska, która jak nikt zna tajemnice polskiego establishmentu i show biznesu, pokaże widzom ich mroczną stronę bez żadnej cenzury. Jej książka rozbudziła wyobraźnię setek tysięcy kobiet. Film rozpali je do czerwoności. Oparta na faktach historia, w której atrakcyjna i ambitna Inez od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej kobiety. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, który wstrząśnie całym krajem.

Ponadto w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć film „Mężczyzna imieniem Otto” w reżyserii Marca Forstera („Chłopiec z latawcem”, „Marzyciel” czy „Quantum of Solace”). Będzie to druga filmowa adaptacja bestsellerowej powieści, Fredrika Backmana. W nowej ekranizacji wystąpi Tom Hanks jako tytułowy Otto oraz Mariana Treviño, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Cameron Britton i Mike Birbiglia. Film opowiada historię zrzędliwego wdowca, który nie lubi ludzi, swoich sąsiadów ledwo toleruje. Kiedy jednak poznaje nową rodzinę, która dopiero się wprowadziła, Otto przechodzi przemianę. Los pokazuje mu, że może być znowu kochany.

Dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich szukających rozrywek podczas ferii Multikino poleca produkcję „Pimi z krainy tygrysów”. W filmie pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małą tygrysicę przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do magicznej świątyni zwanej Tygrysim Gniazdem, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni.
W trakcie wędrówki między Balmanim i młodą tygrysicą Pimi rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i pokonać wiele niebezpieczeństw, aby dotrzeć do nowego domu wysoko w Himalajach. Razem przeżyją jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń!

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

pokusa