Październikowe premiery Multikina!

zakończona

W październiku polskie premiery opanują kina, ale nie zabraknie również innych ciekawych propozycji zarówno dla dorosłych i małych kinomanów. W repertuarze znajdą między innymi: „Święto ognia”, „Chłopi” , „Różyczka 2″ oraz „Czas krwawego księżyca” i „Psi Patrol: Wielki Film”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

 

Już 6 października widzowie będą mogli zobaczyć premierowo najnowszy film Kingi Dębskiej „Święto ognia”, który powstał w oparciu o uwielbiany przez czytelników książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego W filmie Anastazja (Paulina Pytlak) ma 20 lat, jest uzależniona od komiksów, gorącej czekolady i zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich. Najlepszą relację ma ze starszą siostrą Łucją (Joanna Drabik) – wschodzącą gwiazdą Baletu Narodowego, będącą u progu wielkiej kariery. Anastazję samotnie wychowuje ojciec Poldek (Tomasz Sapryk). Wkrótce życie całej trójki wkroczy w nowy etap, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka z naprzeciwka – Józefina (Kinga Preis). To za jej sprawą Anastazja i jej bliscy odkryją radość życia, poznają siebie na nowo, a przy okazji staną twarzą w twarz z rodzinną tajemnicą, która aż nazbyt długo czekała na rozwiązanie.

50 lat temu na ekrany kin wszedł „Egzorcysta” najbardziej przerażający horror w historii, szokując widzów na całym świecie. Teraz rozpoczyna się nowy rozdział. W kinach w październiku widzowie zobaczą horror „Egzorcysta. Wyznawca” w reżyserii Davida Gordona Greena. Od śmierci ciężarnej żony podczas trzęsienia ziemi na Haiti, Victor Fielding (Leslie Odom, Jr-zdobywca nagrody Tony i nominowany do Oscara® „Pewnej nocy w Miami”) samotnie wychowuje córkę, Angelę (Lidya Jewett). Kiedy Angela i jej przyjaciółka Katherine (debiutantka Olivia Marcum) znikają w lesie, aby powrócić trzy dni później, nie pamiętając, co się z nimi stało, uruchamia to łańcuch wydarzeń, które zmuszą Victora do konfrontacji ze złem. Zdesperowany, szukając pomocy, odnajduje Chris MacNeil.

Za sprawą premiery „Chłopów”, 13 października w kinach zrobi się malowniczo. Film zrealizowano w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent”. „Chłopi” przedstawiają unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty, który stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem. Film został zrealizowany na podstawie malarstwa okresu Młodej Polski. W wybranych kinach tę niezwykłą produkcję będzie można zobaczyć przedpremierowo już 10 października podczas cyklu „Kino na Obcasach”.

20 października do kin wejdzie najnowszy film w reżyserii Martina Scorsese „Czas krwawego księżyca” z Leonardo DiCaprio i Robertem De Niro. Produkcja opowiada o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover.

Premierę będzie miała również polska produkcja „Różyczka 2″. W filmie Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż (Paweł Małaszyński). Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta. Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent (Jacek Braciak), wpływowy polityk (Janusz Gajos) i przyjaciel z przeszłości (Robert Więckiewicz)? Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.

Natomiast 27 października premierę mają dwa horrory: „Pięć koszmarnych nocy” oraz „Obserwowany”. Producentem filmu „Pięć koszmarnych nocy” jest studio Blumhouse odpowiedzialne za takie tytuły jak: „M3GAN”, „Czarny telefon” i „Niewidzialny człowiek”. „Pięć koszmarnych nocy” to historia stóża nocnego, który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear’s Pizza. Już pierwszej nocy, zdaje sobie sprawę, że ta praca u Freddy’ego nie będzie taka łatwa. Natomiast „Obserwowany” to

W październiku premierę ma również jedna z najbardziej wyczekiwanych animacji! 13 października do kin wejdzie „Psi Patrol: Wielki Film”! Już 7 i 8 października odbędą się pokazy przedpremierowe. Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń.

W październikowym repertuarze Multikina nie zabraknie cyklicznych pokazów w ramach „OFFowych czwartków ze Storytel”. 5 października widzowie będą mogli zobaczyć „ABBA: The Movie – Fan Event”, 12 października „Poprzednie życie”, 19 października „2001: Odyseja kosmiczna”, a 26 października „Noc żywych trupów”.

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl. Zachęcamy również do słuchania podcastu „Do zobaczenia w Multikinie” https://open.spotify.com/show/2BVhWOgIaQP3PkCSDWfwTc, w którym w cyklu „Kanapa Knapa w Multikinie” są dostępne rozmowy z odtwórcami głównych ról w filmach, które można oglądać w Multikinie.

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

TAYLOR SWIFT „THE ERAS TOUR” we wszystkich kinach sieci Multikino!

Fenomen kulturowy trwa na dużym ekranie! Fani Taylor Swift już mogą szykować się na koncerty „The Eras Tour” w październiku i w listopadzie we wszystkich kinach sieci Multikino! Pierwsze pokazy rozpoczną się 13 października. Bilety już można kupić w kasach kin, przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną.

Multikino zaprasza na seans świetnej muzyki, który gwarantuje wokal, charyzma, wytrzymałość i wszechstronność Swift jako artystki. Już wkrótce zostanie pokazany jedyny w swoim rodzaju film z koncertu Taylor Swift! Uczestnicy wydarzenia zanurzą się w niesamowitym doświadczeniu, oglądając zapierającą dech w piersiach relację z trasy koncertowej, która zapisze się na kartach muzycznej historii. Pierwsze wydarzenie w Multikinie odbędzie się 13 października! W wybranych kinach pokazy będzie można zobaczyć w wersji ATMOS.

„The Eras Tour” to trwająca, szósta trasa koncertowa artystki podczas, której można usłyszeć utwory z jej wszystkich albumów, w tym najnowszego –  Midnights. Jest to druga stadionowa trasa Taylor Swift, a sam koncert trwa ponad trzy godziny i można go porównać do podróży przez wszystkie muzyczne epoki. Podczas wydarzenia na uczestników czekają 44 piosenki podzielone na 10 aktów prezentujących albumy Taylor.

 

Koncert „The Eras Tour” Taylor Swift odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino: Biała Podlaska, Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Łódź, Lublin, Mielec, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Świdnica, Świnoujście, Szczecin, Tarnów, Tychy, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze,  Zgorzelec.

 

Multikina, w których wybrane pokazy koncertu „The Eras Tour” odbędą się w wersji ATMOS: Katowice, Pruszków, Warszawa Młociny, Gorzów Wielkopolski, Głogów, Tarnów, Mielec, Warszawa Reduta.

Harmonogram pokazów koncertu „The Eras Tour” w kinach sieci Multikino:

  • 13-15 października br.,
  • 19-22 października br.,
  • 26-29 października br.,
  • 2-5 listopada br.

 

Szczegółowy repertuar oraz bilety są dostępne na stronie www.multikino.pl. Zgodnie z regulaminem kina to wydarzenie specjalne nie jest objęte żadnym rodzajem zniżek.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 10 października o godz. 19.00 w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Głogów, Gorzów, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rumia, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tarnów, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Retuda, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

„Chłopi” przedpremierowo podczas „Kina na Obcasach”!

10 października podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się przedpremierowy pokaz „Chłopów” – zrealizowanych w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent”. Bilety na październikowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stroniewww.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

To będzie malowniczy wieczór ze zmieniającymi się w tle porami roku i sezonowymi pracami polowymi. Multikino zaprasza na spotkanie z rodziną Borynów i piękną, tajemniczą Jagną.

„Chłopi” to idealny film na wieczór w gronie przyjaciółek, bo to właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem. Film został zrealizowany na podstawie malarstwa okresu Młodej Polski.

Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało również prezenty, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, voucher -20% do salonów Ania Kruk przy zakupach powyżej 200zł, bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), kod rabatowy -30% na zakup słuchawek bezprzewodowych Creative Zen Air DOT w sieci EuroRTVAGD, zdrowe i pyszne przekąski od Bakalland, niespodzianki od filmy Acuvue, orzeszki Felix, FuzeTea.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, HP, Coca Cola oraz Storytel.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.

Miesięcznik „Zwierciadło” to polski luksusowy magazyn dla kobiet. Co miesiąc proponuje pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje i fotoreportaże ze świata. To kultura w najlepszym wydaniu.Zwierciadlo.pl

Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.