Nadchodzi wielka technologiczna przygoda, czyli film „Podróże z Albertem”! Takiego filmu jeszcze na dużych ekranach nie było!

zakończona

Poranki „Podróże z Albertem” odbędą się w Multikinach: Bydgoszcz, Biała Podlaska, Czechowice Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Głogów, Jaworzno, Katowice, Kalisz, Koszalin, Kraków, Kłodzko, Leszno, Łódź, Mielec, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tarnów, Włocławek, Warszawa Reduta, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

 

Od 29 marca do 1 kwietnia w ramach Poranków najmłodsi widzowie, będą mogli zobaczyć niezwykły film „Podróże z Albertem”. Pierwszy w Polsce film interaktywny, o którego fabule decydują widzowie. Nie możecie tego przegapić!

 

Którą ścieżkę w dżungli wybierze Twoje dziecko? Który worek wytypuje, żeby przetrwać na pustyni? Czy są motyle, które żyją na Saharze i jednocześnie latają po kinie? Jak to jest poczuć na sobie wzrok tygrysa mieszkającego w Amazonii? Po raz pierwszy widzowie mają wpływ na fabułę i mogą podziwiać wychodzące z ekranu zwierzęta.

To pierwszy film dla dzieci z zastosowaniem treści interaktywnych i technologii AR – już od 29 marca Multikinie! W rolę podróżnika Alberta wciela się aktor Mikołaj Roznerski. Nie zabraknie tutaj również młodych aktorów, którzy wraz z widzami będą doświadczać tej niezwykłej przygody. Oraz jedynego w swoim rodzaju Andrzeja.. czyli zwierza z amazońskiej dżungli.

Co trzeba zrobić, żeby stać się częścią tego wydarzenia? Kupić bilet do kina i zabrać telefon z funkcją rozpoznawania kodów QR, dzięki któremu młody widz w pełni będzie mógł korzystać z seansu.

Ten film bawi, edukuje i  oswaja nowe technologie pokazując, jak mogą być przydatne w życiu młodego człowieka. Innowacyjne podejście twórców filmu ułatwia dzieciom przyswojenie nowo poznanej wiedzy i inspiruje do poszukiwań odpowiedzi na nurtujące ich pytania. To tylko przedsmak tego, co niesie nam przyszłość i rozwijające się nauka oraz technologie