Multikino – „Kino na Obcasach” odbędzie się 25 września o godz. 19.00 w Multikinie

zakończona

„Kino na Obcasach” odbędzie się 25 września o godz. 19.00 w Multikinie: Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Włocławek, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Kielce, Koszalin, Katowice, Olsztyn, Leszno, Głogów, Zabrze, Rybnik, Elbląg, Tychy Gemini.

„Moje wielkie greckie wesele 3″ przedpremierowo podczas „Kina na Obcasach”!

25 września podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się przedpremierowy pokaz komedii „Moje wielkie greckie wesele 3„. Bilety na wrześniowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremiero komedię „Moje wielkie greckie wesele 3″! 25 września podczas cyklu „Kino na Obcasach” uczestnicy ponowne spotkają się z rodziną Portokalosów i Millerów.

Nia Vardalos, która powróci w roli Touli jest autorką scenariusza i reżyserką komedii „Moje wielkie greckie wesele 3″. Ponadto zobaczycie na wielkim ekranie: Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę Martin, a także Eliasa Kacavasa. Poza wspaniałą obsadą w filmie nie zabraknie pięknych widoków, ponieważ akcja rozgrywa się w Varipatades na Korfu w Grecji.

Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało prezenty, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, voucher -20% do salonów Ania Kruk przy zakupach powyżej 200zł, voucher na zakup Creative ZenAir – bezprzewodowe słuchawki z ANC za 149zł zamiast 209zł, w sklepie morele.net, voucher na zakup Creative Muvo Go – odporny na wodę, przenośny głośnik Bluetooth w cenie 249 zł zamiast 309zł, vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), FuzeTea.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, Haier, Ziaja, Coca Cola oraz Storytel.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.

Miesięcznik „Zwierciadło” to polski luksusowy magazyn dla kobiet. Co miesiąc proponuje pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje i fotoreportaże ze świata. To kultura w najlepszym wydaniu.Zwierciadlo.pl

Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.