„Kicia Kocia pod choinkę” premierowo i „Wonka” przedpremierowo w Multikinie!

zakończona

8 grudnia w kinach sieci Multikino premierę ma animacja „Kicia Kocia pod choinkę”. Ponadto od 8 do 10 grudnia odbędą się przedpremierowe pokazy filmu familijnego „Wonka”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

Animacja „Kicia Kocia pod choinkę” to wspaniała propozycja dla najmłodszych kinomanów! W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju.

„Wonka” – film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej pokazuje widzom młodego Willy’ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Udowadnia zarazem, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia. A jeśli przy łucie szczęścia spotka się Willy’ego Wonkę, wszystko jest możliwe. Pokazy przedpremierowe odbędą się 8, 9 i 10 grudnia, a na stałe do repertuaru film wejdzie 14 grudnia.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

 

Już dziś kupisz bilety na pokazy „Akademii Pana Kleksa” i „Wyfruniętych” w Multikinie!

                                                                                                                                                                                        

Już dziś kupisz bilety do Multikina na przedpremierowe pokazy filmu familijnego „Akademia Pana Kleksa” oraz animacji „Wyfrunięci”. Obie produkcje będzie można oglądać na wielkim ekranie przedpremierowo już od 25 grudnia! Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

Natomiast „Wyfrunięci” to wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny, przygodzie i możliwości wyjścia ze swojej strefy komfortu. Nowa animacja ze studia Illumination opowie nam historię rodziny kaczek, które wyruszają we wspaniałą podróż z Nowej Anglii na Bahamy, która zapowiada się na najlepsze wakacje.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pierwsze pokazy przedpremierowe „Akademii Pana Kleksa” oraz „Wyfruniętych”, które odbędą będą w kinach od 25 do 28 grudnia br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.

Grudzień z „OFFowymi czwartkami ze Storytel” w Multikinie!

W grudniu w repertuarze „OFFowych czwartków ze Storytel” w Multikinie uczestnicy znajdą: romans „Koliber”, dramat „Dogman”, „Sok z żuka” oraz „Chłopców z ferajny”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” ponownie w grudniu rozszerzy regularny repertuar o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. 7 grudnia widzowie będą mogli zobaczyć romans „Koliber”, 14 grudnia dramat „Dogman’, 21 grudnia kultowy „Sok z żuka” oraz 28 grudnia „Chłopców z ferajny”.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

„Koliber”. Niesiony burzliwym uczuciem między tajemniczą Francuzką a piękną stewardessą, Marco prowadzi nas przez ponad pół wieku losów florenckiego rodu Carrerów w scenerii europejskich metropolii i toskańskiego wybrzeża.

„Dogman”. Douglas (Caleb Landry Jones) nie ma co do tego wątpliwości. Potworne tortury, którym poddany został jako dziecko przez fundamentalistycznie religijnych ojca i brata, zmieniły go na zawsze. Już jako dorosły Douglas szuka sprawiedliwości, tożsamości i miejsca dla siebie, eksperymentuje i chwyta dzień. Towarzyszą mu w tym wierne psy, które okażą się nie tylko lekarstwem na samotność, ale i świetnymi kompanami w walce z gangiem terroryzującym miasto…

„Sok z żuka”. Do domu zamieszkiwanego przez parę duchów wprowadzają się nowi właściciele. Zjawy, chcąc się ich pozbyć, wzywają z zaświatów bioegzorcystę – Beetlejuice’a.

„Chłopcy z ferajny”. Kilkunastoletni Henry i Tommy DeVito trafiają pod opiekę potężnego gangstera. Obaj szybko uczą się panujących w mafii reguł.

‍Bilety do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.