Co warto zobaczyć w czerwcu w Multikinie?

zakończona

W czerwcu w kinach zacznie się robić naprawdę gorąco wraz z najnowszymi premierami. Na wielkim ekranie pojawią się między innymi: „Jurassic World Dominion”, „Buzz Astral” oraz „Elvis”.

W pierwszy weekend, od 3 czerwca, widzowie będą migli zobaczyć na wielkim ekranie film „Men” – intrygującą, gęstą i pełną mrocznych tajemnic opowieść o młodej kobiecie, która próbuje uwolnić się od dręczących ją wspomnień. Po tajemniczej śmierci męża Harper (Jessie Buckley) wyjeżdża i zaszywa się w odludnej posiadłości, gdzie próbuje uporać się z dręczącą ją przeszłością. Jednak ktoś lub coś z okolicznych lasów nie pozwala jej zaznać spokoju. Seria niepokojących wydarzeń budzi w młodej kobiecie lęki i mroczne wspomnienia z nieznaną dotąd siłą, a pobyt w sielskiej posiadłości zamienia się w jej najgorszy koszmar.

10 czerwca widzowie będą mogli oglądać na wielkim ekranie „Jurassic World: Dominion”, który rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. „Jurassic World: Dominion” pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne. W rolach głównych w zapierającym dech w piersiach widowisku występują: Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara® – Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill.

W ostatni piątek miesiąca, 24 czerwca premierę będzie miał „Elvis”. Twórca, wizjoner, nominowany do Oscara Buz Luhrmann, zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem, która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu artysty, Priscilla Presley. W biograficznym dramacie muzycznym widzowie zobaczą w roli Elivisa Austina Butlera i zdobywcę Oscara Toma Hanksa. Tego samego dnia do kin wejdzie „Czarny telefon” – ekranizacja opowiadania Joe Hilla pochodzącego ze zbioru „Upiory XX wieku”. W filmie nieśmiały, ale sprytny 13-letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdają. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

W czerwcu Multikino ma również kilka propozycji dla najmłodszych kinomanów. Od 3 czerwca na rodziny z dziećmi czeka animacja „Foki kontra rekiny” opowiadająca o zwariowanych fokach, przed którymi lepiej spływać i cwanych rekinach, którym opadną szczęki! 10 czerwca premierę ma Jeżyk i przyjaciele”. Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Razem wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem. Natomiast 17 czerwca do kin trafi „Buzz Astral” – nowy pełnometrażowy film Disneya i Pixara. Naszpikowana przygodami produkcja science-fiction opowiada o początkach Buzza Astrala – postaci, która była pierwowzorem zabawki – aby przybliżyć Strażnika Kosmosu rzeszy wiernych fanów.

 

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

 

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.