„Bez urazy” podczas czerwcowego „Kina na Obcasach”

zakończona

26 czerwca podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się pokaz komedii „Bez urazy” z Jennifer Lawrence i Matthew Broderickiem w rolach głównych. Bilety na czerwcowe wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 26 czerwca br., a filmem, który zobaczą uczestnicy będzie komedia „Bez urazy”. W filmie główna bohaterka Maddie odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na „randki” z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton. Reżyserem filmu jest Gene Stupnitsky znany jest jako producent i scenarzysta kultowego serialu „Biuro” ze Stevem Carellem w roli głównej.

Przed filmem zostanie wyświetlona rozmowa, którą poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”.

Wraz ze sponsorami Multikino przygotowało również prezenty, a wśród nich: bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, kosmetyki od firmy Ziaja, bony od Clarins na 150 zł (wybrane kina), bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, bony rabatowe 10% od HP na zakup laptopów z rodziny Envy i Spectre w sklepach Euro RTV AGD, Haier – 10% na 1 produkt marki Haier w RTV EURO AGD, studio Kawy – 15% na herbaty, 20% na kawy (do 15 lipca), półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, suplement diety Aflofarm (Laboteq, Hydrominum, Artichoq), FuzeTea.

Link do zapowiedzi czerwcowego „Kina na Obcasach”: https://youtu.be/rNm71lyKGoM

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, HP, RTV EURO AGD, Haier, Ziaja, Coca Cola oraz Storytel.

 

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.

Miesięcznik „Zwierciadło” to polski luksusowy magazyn dla kobiet. Co miesiąc proponuje pogłębione wywiady, teksty o psychologii, relacjach i zdrowiu, ekskluzywne sesje i fotoreportaże ze świata. To kultura w najlepszym wydaniu.Zwierciadlo.pl

Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.