MARATON FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA!

08-04-2022

Prawdziwa gratka dla fanów magii w każdym wieku! Niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie niesamowite przygody bohaterów z filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta” już 8 kwietnia w kinach sieci Multikino.

Czeka nas powrót do świata magii! Nadchodzi jedna z bardziej wyczekiwanych premier nadchodzącej wiosny, czyli „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A” ! Z czym zmierzą się czarodzieje znani z uniwersum Harry’ego Pottera? Tym razem profesor Dumbledore (Jude Law) będzie próbował powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Grindelwalda (Mads Mikkelsen) przed przejęciem władzy nad światem czarodziejów. Powoła w tym celu specjalną drużynę. Czy wspólnie uda im się pokonać siły zła? Warto przekonać się 8 kwietnia o godzinie 22:00 w kinach sieci Multikino.

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie także poprzednie części filmowej serii, opartej na scenariuszach autorstwa J.K. Rowling: „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ” oraz „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA”. Jedno jest pewnie – to będzie prawdziwie magiczny wieczór!

 

Podczas MARATONU FANTASTYCZNYCH ZWIERZĄT zaprezentujemy trzy filmy:

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A