Szybkie i wygodne zakupy z Click&Collect w Centrum Handlowym Ogrody

Usługa Click&Collect to wygodne rozwiązanie dla osób robiących zakupy online, które ułatwia odbiór zamówionych rzeczy, ich sprawdzenie i ewentualny zwrot.

Dlatego też robiąc kolejne zakupy online, warto wybrać opcję click&collect i odebrać przesyłkę w sklepie w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. To prosty, szybki i wygodny sposób na zakupy w ulubionym sklepie!

Robiąc zakupy online w sklepie towar jest dostarczany za pośrednictwem kuriera lub poczty na adres podany przez klienta, z reguły do domu. Oznacza to, że aby odebrać przesyłkę, należy przebywać w wybranym miejscu o konkretnej porze lub umówić się na inny termin odbioru. Tymczasem usługa Click&Collect dostępna w sklepach w Centrum Ogrody pozwala odebrać towar w dowolnym momencie, na przykład w drodze z pracy do domu czy idąc na spacer, w godzinach otwarcia galerii, w przeciągu kilku dni. Towar można sprawdzić na miejscu w sklepie i przymierzyć. Click&Collect umożliwia również szybki i wygodny zwrot lub wymianę towaru zakupionego przez Internet w wybranym przez klienta sklepie przy pomocy personelu.

Sklepy Centrum Ogrody, w których dostępna jest usługa Click&Collect:

Dziecko

Elektronika i Dom

Biżuteria

Hipermarket

Obuwie

Prasa i książki

Uroda

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...