Konkurs "Ogród na medal"

W samym środku majówki rusza konkurs „Ogród na Medal”, organizowany przez Centrum Handlowe Ogrody, w dwóch kategoriach: „Małe ogrody na medal – metamorfoza balkonu”, „Duże ogrody na medal – metamorfoza ogrodu”.

Ogrody i balkony będą wybierane na podstawie zdjęć przed metamorfozą, w trakcie i po. Głosować będziemy na Facebooku. Kilkuetapowy konkurs potrwa do 5 września.

Do 21 maja będą zbierane zgłoszenia. Uczestnicy mogą przesyłać zdjęcia swoich ogrodów lub balkonów przed metamorfozą na adres: ogrody@grupamerlin.pl. Jury wybierze po 10 zdjęć z każdej kategorii. Od 22 maja do 4 czerwca na wybrane prace będzie można głosować na fanpage’u Centrum Handlowego Ogrody. Do dalszego etapu przejdzie po 6 prac z każdej kategorii z największą liczba głosów.

Od 5 do 26 czerwca wyłonieni w poprzednim etapie uczestnicy powinni wysłać zdjęcia swoich ogrodów lub balkonów w trakcie metamorfozy. Od 27 czerwca do 5 lipca odbędzie się kolejne glosowanie na Facebooku. Do dalszego etapu przejdą po 3 prace z każdej kategorii.

Od 6 lipca do 30 sierpnia poprzedniego etapu będą mogli wysyłać zdjęcia swoich ogrodów lub balkonów po metamorfozie. Od 31 sierpnia do 5 września efekt końcowy zmian ocenią użytkownicy Facebooku.

Zwycięzca w kategorii „Duże ogrody na medal” zostanie nagrodzony grillem gazowym o wartości 1000 złotych, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca – kartą podarunkową o wartości 200 złotych do zrealizowania w Media Markt. Z kolei właściciel najpiękniejszego balkonu otrzyma kartę podarunkową o wartości 1000 złotych do Media Markt, a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca – karty do tego sklepu o wartości 200 złotych.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 6 września podczas gali finałowej, która odbędzie się na terenie Centrum Handlowego.

Honorowy patronat nad akcją objął Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski. Partnerem konkursu jest jest Media Markt.

Regulamin konkursu "Ogród na medal".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...