Najnowsza premiera w Multikinie

Tylko w Multikinie bądź jak Robin Hood i ustrzel nagrodę!

Od 28 listopada do 13 grudnia potrwa konkurs, powiązany z filmem „Robin Hood: Początek”, który na ekranach Multikina zagości już 29 listopada. Aby wziąć w nim udział, należy kupić bilet na seans odbywający się w Multikinie, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe, znajdujące się na stronie www.multikino.pl/konkursrobinhood. Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kamerami GoPro HERO 7 Black.

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

*** Więcej informacji na stronie www.multikino.pl ***

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...